Wygraną 5:0 zakończył się pierwszy mecz GKS-u po powrocie do Klasy "A".

KS Stare Jaroszowice - GKS Raciborowice, godz. 11:00
Majdan Bolesławice - Jawa Otok, godz. 14:00
Chrobry Nowogrodziec - Sparta Zebrzydowa, godz. 15:00
LZS Brzeźnik - KS Łąka, godz. 15:00
Górnik Węgliniec - GKS Warta Bolesławiecka, godz. 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Iwiny, godz. 17:00
Walka o utrzymanie ciąg dalszy
LigaRozegrano XXIII kolejkę ligi okręgowej GKS Warta podbudowana po ostatnim zwycięstwie z Twardym Świętoszów podejmowała Piast Dziwiszów. Wystarczyła jedna bramka , która zadecydowała o wyniku. W ostateczności GKS Warta Bol. pokonuje Piast Dziwiszów 1:0. Tabela okręgówki w rozwinięciu news'a.

GKS Warta Bolesławiecka - Piast Dziwiszów 1-0

W następnej kolejce czeka nas wyjazdowy mecz z Kwisą Świeradów Zdrój. Termin oraz godzina rozegrania meczu nie została jeszcze ustalona.

Kwisa Świeradów Zdrój - GKS Warta Bolesławiecka
Rozegrano XXII oraz zaległą XVI kolejkę ligi okręgowej
LigaZacznijmy od 22 kolejki , w której nasz GKS pojechał do pobliskiego Bolesławca na mecz z liderem ligi BKS-em. W pierwszej połowie mecz BKS prowadził 2:0 , jednak Warta zerwała się w drugiej połowie co kolejno dało niewykorzystany rzut karny oraz w ostatnich minutach bramkę honorową (Mariusz Krzysik).
W święto pracy 1 maja seniorzy rozegrali zaległą XVI kolejkę , w której GKS podejmował Twardy Świętoszów. Na początku meczu obie drużyny badały swoje możliwości w ofensywie. Mimo tego Warcie udało się strzelić bramkę w doliczonym czasie. Sędzia doliczył jedną minutę. W 46 minucie gra toczyła się po prawej stronie gdzie udało się dobrze dośrodkować. Dośrodkowanie na gola świetnie zamienił Marcin Kobeluszczyk. Druga połowa była już w pełni pod dyktando Warty. GKS atakował , jednak ponownie strzelił bramkę dopiero w doliczonym czasie. W 93 minucie rzut wolny wykonał Zbigniew Grzybowski , piłka znalazła Sławomira Zawadę , który podwyższył prowadzenie Warty na 2:0. Sędzia po tym golu zakończył spotkanie.

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 GKS Warta Bolesławiecka
GKS Warta Bolesławiecka 2:0 Twardy Świętoszów

W sobotę 4 maja GKS rozegra kolejny ważny mecz z Piastem Dziwiszów. Realnie patrząc ten mecz trzeba wygrać , jeśli marzymy o utrzymaniu się w lidze okręgowej.

GKS Warta Bolesławiecka - Piast Dziwiszów 4 maja, 17:00

Zapraszamy!
Pierwsza porażka wiosną...
LigaGKS Warta Bolesławiecka odniosła pierwszą porażkę w rundzie wiosennej sezonu 12/13. Do Warty przyjechał wicelider z Mirska - Włókniarz. O wyniku zdecydował rzut karny podyktowany dla gości w drugiej połowie. W ostateczności GKS Warta przegrywa z Włókniarzem Mirsk 0:1 (0:0).
Wszystkie wyniki kolejki w rozwinięciu.
Rozegrano zaległą kolejkę ligi okręgowej
Liga17 kwietnia o godzinie 16:30 rozegrano XVII - zaległą kolejkę ligi okręgowej.
GKS Warta Bolesławiecka podejmował u siebie Leśnik Osiecznica - 3-ecia drużyna ligi. Padł remis 1:1.

GKS Warta Bolesławiecka - Leśnik Osiecznica 1-1 (0-0)

Runda wiosenna wystartowała!
LigaPo odwołaniu pierwszych kolejek seniorzy oraz juniorzy rozegrali ligowe mecze rundy wiosennej. O to wyniki:

Seniorzy:
Czarni Lwówek Śląski 1-1 GKS Warta Bolesławiecka

Juniorzy:
GKS Iwiny 1-10 GKS Warta Bolesławiecka
Nowy rok, nowe szanse, nowy trener!
InneDrużyna GKS-u przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie już 15. stycznia pod wodzą nowego szkoleniowca, którym został Zbigniew Grzybowski. Celem drużyny jest utrzymanie w klasie okręgowej!
3 punkty!
Liga

Endico-Mitex Podgórzyn - GKS Warta Bolesławiecka 1:2 (0:1)

Więcej w rozwinięciu...
...
Liga

GKS Warta Bolesławiecka - Piast Wykroty 0:2 (0:0)

Strona 1 z 5 1 2 3 4 > >>
90Minut.pl

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?

160464 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.6 © 2003-2005 | Original DAJ Green Theme by: Dustin Baccetti : Ported for PHP-Fusion by:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl